м. Хмельницький, Ярослав Мудрого 1

0984176065

info@profi.km.ua

Чому батарея ноутбука не заряджається?

Чому батарея ноутбука не заряджається?

Причин того, що ноутбук не заряджається не так багато. Рядовий користувач ноутбука може самостійно почати діагностику цієї проблеми.

 

1. Насамперед необхідно перевірити зарядне ноутбука. Воно повинне під навантаженням стабільно видавати напругу 19v.

2. Потім перевіряємо цілісність гнізда зарядки.

 

Якщо зарядний пристрій і гніздо зарядки цілі, то ноутбук не заряджається через проблеми або  самої акумуляторної батареї або в ланцюзі її заряду.

 

3. Будь-який акумулятор розрахований на певну кількість циклів заряду-розряду. По витіканню яких, він стає сильно зношеним і не здатним навіть на хвилину забезпечувати автономне живлення ноутбука. Усередині АКБ окрім акумуляторних «банок» є ще невелика плата з набором мікросхем, яка іноді ламається. Несправний акумулятор ноутбука як правило не ремонтують і міняють на новий.

4. Ланцюг заряду акумуляторної батареї — це пов’язаний набір мікросхем материнської плати ноутбука що забезпечує зарядку його батареї. Центральною мікросхемою ланцюга заряду АКБ є Чарджер.

 

Чарджер — це ШИМ-контролер формує з вхідної напруги 19v, напругу зарядки (як правило 11,1v) акумуляторної батареї ноутбука. При згоранні чарджера зарядка батареї припиниться, ноутбук перестане заряджатися і працюватиме тільки від мережі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *