Dell

Про ремонт ноутбуків Dell.

Dell — американська корпорація, що займається розробкою і виробництвом різної комп’ютерної техніки, — від настільних комп’ютерів до ноутбуків.

 

Широка популярність у світі і бездоганна репутація дозволяють корпорації Dell отримувати велику кількість прихильників по всьому світу. Ноутбуки Dell доки ще рідко зустрічаються в нашій країні.

 

Це дивно, оскільки в Європі і США Dell- це найпопулярніші ноутбуки і де-факто стандарт. Єдине пояснення відсутності інтересу компанії Dell до українського ринку. А даремно, адже економічне зростання в нашій країні привело до значного зростання доходів громадян і тепер ноутбук може собі дозволити майже кожна українська сім’я.

Більшість людей залишають про ці ноутбуки виключно позитивні відгуки, хоча деякі користувачі, навпаки, не задоволені якістю. Не найширша поширеність Dell позначається на рівні гарантійного обслуговування, яке влаштовує на даний момент далеко не усіх.

 

Цікавою, але не найприємнішою особливістю деяких ноутбуків Dell є те, що вони мають не рівномірну якість. Тобто деякі моделі «вдалися» розробникам куди краще, а деякі відверто не вийшли.

Що ламається найчастіше у ноутбуків Dell?

Не буває досконалих речей, не буває досконалих ноутбуків. Ноутбуки Dell теж не досконалі. Найчастішою їх поломкою є вихід з ладу відеокарти. Причому ця несправність виникає далеко не завжди з вини виробника. Дуже часто причиною стає зовсім не брак або низька якість, а легковажність самих користувачів, які просто ігнорують наявність профілактичного чищення ноутбука від пилу. А переоцінити її користь дійсно складно, і одне таке чищення може зберегти ваш ноутбук в працездатному стані ще надовго.

 

Dell досить надійні і тому робити ремонт ноутбуків Dell доводиться украй рідко. І в основному приносять на ремонт ноутбуки Dell куплені за кордоном. Завдяки тому, що ми маємо сучасне устаткування, ми можемо робити найскладніший ремонт ноутбуків Dell, абсолютно будь-яких моделей. Більшість майстрів не в змозі проводити деякий ремонт, тоді як ми готові взятися за будь-що.

В основному ремонт середньої по складності поломки триватиме близько 3 днів. Втім, конкретний термін буде озвучений тільки після діагностики.  Усю іншу інформацію, таку як можливість ремонту того або іншого ноутбука або вартість деталей, можна дізнатися, подзвонивши по нашому телефону (098) 417-60-65

 

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ DELL

Діагностика –безкоштовно, при подальшому ремонті

Установка програм (за 1ед.) = 50-250

Видалення вірусів=250

Заміна матриці (екрану) (без вартості матриці) — 400

Заміна клавіатури (без вартості клавіатури) – від 250

Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) — 250

Чищення від пилу із заміною термопасти – 250-500

Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) — 1200

Заміна штекера (роз’єму) живлення- 250-750

Ремонт корпусу (петель) -500-1200

Ремонт після залиття- 750-2000

Заміна материнської плати (без вартості плати) — 500

Заміна шлейфу матриці (включаючи вартість шлейфу) — 800

Заміна (перепаювання) відеочіпа (без вартості відеочіпа) — 800

Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) — 900

Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) -1000

Прошивка мікросхеми БИОС на програматорі — 600