Fujitsu

Про ремонт ноутбуків Fujitsu Siemens.

Компанія fujitsu — siemens computers була утворена в 1999г. в результаті злиття європейських підрозділів німецького концерну Siemens AG і японського Fujitsu. Нинішнє детище-ноутбуки Fujitsu — siemens «на слуху» у українського споживача, але доля цих ноутбуків на нашому ринку невелика. Якісь особливі переваги або недоліки відмітити не можу, та і відгуки про ноутбуки fujitsu — siemens існують як позитивні так і негативні.

Ноутбуки fujitsu — siemens приносять до нас на ремонт нечасто. На європейській арені ноутбуки Fujitsu — Siemens користуються чималою популярністю, хоча, звичайно, по кількості продажів їм дуже далеко до визнаних лідерів — Acer і Asus. Попри те, що в цілому ноутбуки Fujitsu — Siemens користуються не найбільшою популярністю, за якістю вони ніскільки не поступаються світовим гігантам. На ринку України ноутбуки Fujitsu — Siemens поширені не так сильно, як в Європі, втім, їх доля не така мала, як може здатися на перший погляд.

 Що може послужити причиною поломки ноутбука Fujitsu — Siemens.

В цілому ноутбуки Fujitsu — Siemens цілком надійні, причому високу якість мають усі моделі, а не тільки преміум-лінійка. Хоча, напевно, буде справедливо помітити, що ці ноутбуки мають не саму кращу систему охолодження, що, природно, викликає часте перегрівання і необхідність частого чищення ноутбука.

 

Отвори вентиляції, що засмітилися, ще сильніше сприяють цьому, і перегрівання відбувається ще швидше і інтенсивніше. Перегрівши — дуже серйозна причина виникнення поломок, переоцінити яку складно, чого вартий тільки можливий вихід з ладу процесора або відеокарти, ремонт яких коштує недешево.

В основному ремонт ноутбуків Fujitsu — Siemens не викликає у наших майстрів ніяких труднощів, а сам ремонт не складніший, ніж ремонт ноутбуків інших брендів. Так, ремонт ноутбуків Fujitsu — Siemens не такий складний, хоча і вимагає професіоналізму, і намагатися відремонтувати ноутбук самостійно ні в якому разі не потрібно.

Максимум, що ви зможете зробити — нічого не зробити, а інакше ваш ноутбук зажадає додаткового ремонту.

Єдина проблема, яка може виникнути при ремонті ноутбуків Fujitsu, — Siemens; відсутність тих або інших деталей у зв’язку з відносно невеликою поширеністю самих ноутбуків. Втім, компанія «ПРОФІ-СЕРВІС» має партнерів, які поставляють усі необхідні деталі для ремонту вашого ноутбука Fujitsu, — Siemens.

Звичайно, ви можете замовити ремонт свого портативного помічника у будь-якій іншій компанії, але саме ми вигідно відрізняємося від своїх конкурентів по ринку. Ми робимо послуги з ремонту ноутбуків максимально оперативно, що говорить лише про наш професіоналізм.

Ремонт ноутбуків Fujitsu — siemens ускладнюється рідкістю запчастин. Але в нашій компанії є прямий вихід на компанію fujitsu — siemens у разі відсутності необхідних запчастин на нашому складі. Часто приносять на ремонт ноутбуків fujitsu — siemens з відсутнім зображенням, що вирішується шляхом заміни відеочіпа або відеокарти. Приносять і інші на ремонт Dell, Asus, Hp, Acer, Samsung, Toshiba, Asus, Sony vaio, Lenovo Усі необхідні деталі також можна придбати у нас, і вони вже включені у вартість ремонту.

 

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ Fujitsu — Siemens

Діагностика –безкоштовно, при подальшому ремонті

Установка програм (за 1ед.) = 50-250

Видалення вірусів=250

Заміна матриці (екрану) (без вартості матриці) — 400

Заміна клавіатури (без вартості клавіатури) – від 250

Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) — 250

Чищення від пилу із заміною термопасти – 250-500

Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) — 1200

Заміна штекера (роз’єму) живлення- 250-750

Ремонт корпусу (петель) -500-1200

Ремонт після залиття- 750-2000

Заміна материнської плати (без вартості плати) — 500

Заміна шлейфу матриці (включаючи вартість шлейфу) — 800

Заміна (перепаювання) відеочіпа (без вартості відеочіпа) — 800

Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) — 900

Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) -1000

Прошивка мікросхеми БИОС на програматорі — 600