Hp

Про ремонт ноутбуків Hp

HP — американська компанія, що щільно влаштувалася на ринку, є одним з видатних світових постачальників IT рішень як для бізнесу так і для приватних користувачів. HP робить величезну кількість найменувань комп’ютерної техніки, де немало місця приділене комп’ютерам, і, звичайно, ноутбукам.

 

По деяких думках, саме якісні ноутбуки допомогли цій компанії завоювати свого споживача. Після поглинання компанії compaq hp став найбільшим виробником комп’ютерів. Ноутбуки hp досить популярні в нашій країні. Hp compaq вважаються бюджетним варіантом, а hp pavilion — бізнес-класом, завдяки презентабельному виду і різноманіттям різних корисних функцій.

Компанія робить вибір між низькою ціною і високою якістю, а ноутбуки HP як і раніше дуже популярні. Ноутбуки HP на ринку поширені досить широко, тому питань із запасними деталями при ремонті не виникне — компанія hp потурбувалася про те, щоб на ринки було досить запчастин для ремонту Ці ноутбуки не мають якихось особливостей, якщо не вважати за такі деякі рішення. В цілому ремонт ноутбуків HP не викликає у наших майстрів жодних проблем, що зайвий раз демонструє вам нашу надійність і компетентність.

Типові поломки для ноутбуків HP.

Практика показує, що ноутбуки HP мають не саму кращу систему охолодження в порівнянні з іншими моделями, що нерідко викликає їх перегрівання. Найчастіше із-за перегрівання страждає відеокарта, яка найбільше чутлива до перегрівання. Уникнути перегріву можливо, якщо стежити за станом кулера і вчасно віддавати ноутбук на чищення від пилу і діагностику, що виявиться набагато дешевший, ніж купівля і установка нової відеокарти.

 

Навіть якщо сталося так, що відеокарта на вашому ноутбуку вийшла з ладу, і про це говорить ряд ознак (повністю відсутнє зображення на екрані або спотворено кольоровими смугами, немає зображення і працює тільки підсвічування), не варто впадати в паніку, оскільки саме ми займаємося ремонтом ноутбуків hp, і для нас не складе великих труднощів повернути ваш ноутбук в робочий стан.

Проте будьте готові до того, що доведеться купувати нову відеокарту (купити відеокарту також можна у нас), а це не занадто дешево, втім, іншого виходу при такій поломці просто немає, оскільки відеокарта не завжди підлягає ремонту. Другою типовою поломкою у ноутбуків HP є вихід з ладу чіпа «північний міст». Цей чіп робиться непридатним в основній масі із-за специфіки конструкції.

 

Про поломку чіпа «північний міст» можуть говорити такі ознаки, як періодичне «зависання» ноутбука, проблеми з включенням живлення. Третьою характерною несправністю можна назвати поломку «південного моста», сказати про яку можуть відмова клавіатури або тачпада (можливо навіть одночасно), проблеми з USB портами або приводом, «пропажа» жорсткого диска.

Наші майстри завжди готові привести в порядок ваш ноутбук, виправивши ці і багато інших поломок! Ми також з радістю візьмемося за ремонт ноутбуків інших моделей і успішно його зробимо.

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ Fujitsu — Siemens

Діагностика –безкоштовно, при подальшому ремонті

Установка програм (за 1ед.) = 50-250

Видалення вірусів=250

Заміна матриці (екрану) (без вартості матриці) — 400

Заміна клавіатури (без вартості клавіатури) – від 250

Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) — 250

Чищення від пилу із заміною термопасти – 250-500

Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) — 1200

Заміна штекера (роз’єму) живлення- 250-750

Ремонт корпусу (петель) -500-1200

Ремонт після залиття- 750-2000

Заміна материнської плати (без вартості плати) — 500

Заміна шлейфу матриці (включаючи вартість шлейфу) — 800

Заміна (перепаювання) відеочіпа (без вартості відеочіпа) — 800

Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) — 900

Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) -1000

Прошивка мікросхеми БИОС на програматорі — 600