Lenovo

Про ремонт ноутбуків Lenovo.

Не так давно в продаж поступили непоказні на вигляд ноутбуки з дивною назвою Lenovo.

 

При цьому продавці стверджують, що ноутбуки Lenovo це ті ж самі відомі ноутбуки IBM. Розгадка як завжди «лежить на поверхні». Річ у тому, що в грудні 2004г. китайська компанія Lenovo викупила підрозділ по виробництву ноутбуків компанії IBM, розташований в Китаї. При цьому бренд IBM можна було використати тільки до 2010г.бренд Lenovo, тобто тепер IBM — це і є Lenovo.

Китайська компанія Lenovo на даний момент вважається видатним постачальником комп’ютерів на ринок, і цю компанію можна включити в п’ятірку кращих виробників ноутбуків. Втім, справедливості ради варто відмітити, що на ринку України ноутбуки Lenovo поширені не так сильно, як на світовій арені. Хоча, не найбільша поширеність цих ноутбуків не заважає робити їх оперативний ремонт, оскільки дефіциту з деталями не спостерігається. Хоча в цілому, навіть присутність деталей може не скоротити час ремонту ноутбуків lenovo така специфіка самих ноутбуків.

Що найчастіше ламається у ноутбуків Lenovo?

В цілому ці ноутбуки можна назвати дуже надійними, оскільки якихось специфічних брендових проблем у них не буває. В основному ноутбуки Lenovo страждають від недбалого звернення і порушення правил експлуатації. Деякі користувачі ноутбуків зовсім забувають про профілактичні перевірки ноутбуків і чищення ноутбука від пилу, які допомагають уникнути можливих поломок в майбутньому.

Також немало уваги коштувати приділяти чищенню внутрішніх вузлів ноутбука, оскільки їх забруднення неминуче спричиняє за собою поломку. В першу чергу це відноситься до системи охолодження, яка не здатна працювати в повну силу через велику кількість пилу. А погана робота системи охолодження викликає перегрівання деталей і їх вихід з ладу.

Як вже було сказано, великих проблем з пошуком деталей на ноутбуки Lenovo не виникає, оскільки вони досить широко поширені. Дуже часто ремонт lenovo гальмує не зовсім вдале компонування (чим менше корпусу, тим більше вірогідності виникнення технічних складнощів при ремонті) більшості моделей, що і викликає деякі технічні складнощі.

 

Втім, наші майстри мають досить високу кваліфікацію, щоб робити ремонт ноутбуків lenovo будь-якої складності. Не важливо, що зламалося у вашого ноутбука — вийшов з ладу монітор, згоріла відеокарта, не працює привід або USB порт, зламалася материнська плата, жорсткий диск або виникла будь-яка інша поломка — усе це готові усунути наші майстри в самі найкоротші терміни!

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ  Lenovo

Діагностика –безкоштовно, при подальшому ремонті

Установка програм (за 1ед.) = 50-250

Видалення вірусів=250

Заміна матриці (екрану) (без вартості матриці) — 400

Заміна клавіатури (без вартості клавіатури) – від 250

Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) — 250

Чищення від пилу із заміною термопасти – 250-500

Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) — 1200

Заміна штекера (роз’єму) живлення- 250-750

Ремонт корпусу (петель) -500-1200

Ремонт після залиття- 750-2000

Заміна материнської плати (без вартості плати) — 500

Заміна шлейфу матриці (включаючи вартість шлейфу) — 800

Заміна (перепаювання) відеочіпа (без вартості відеочіпа) — 800

Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) — 900

Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) -1000

Прошивка мікросхеми БИОС на програматорі — 600