Samsung

Про ремонт ноутбуків Samsung.

Компанія Samsung Electronics давно працює на українському ринку і в цілому зарекомендувала себе з дуже хорошого боку.

 

Ми вже добре знаємо телевізори, кондиціонера, холодильники і іншу побутову техніку компанії Samsung. На сьогодні компанія Samsung працює абсолютно в усіх сферах виробництва і продажу електроніки.

 

Комп’ютерний світ — перспективна і прибуткова ніша, в якій компанія Samsung і вирішила влаштуватися зі своєю комп’ютерною технікою. Справедливим буде відмітити, що ноутбуки Samsung користуються чималою популярністю у користувачів не лише із-за відомого бренду, але і дійсно хорошої якості.

Слабка ланка ноутбуків Samsung.

Реально слабкою ланкою ноутбуків samsung можна назвати материнську плату. Материнська плата — це та деталь комп’ютера, фактично, на якій зав’язана уся його робота. Але вихід з ладу материнської плати не означатиме необхідність її заміни. Критично вражаючу дію на материнську плату чинить волога.

 

У будь-якому вигляді — пролитий на клавіатуру чай або кава або щось ще — вже потрібно буде ремонтувати ноутбук Samsung. Причому, для ушкодження материнської плати зовсім не обов’язково щось проливати на ноутбук, цілком досить попрацювати деякий час в приміщенні з сильно підвищеною вологістю.

Якщо так сталося, і ноутбук постраждав від води, негайно відключіть його від живлення, дістаньте батарею і негайно зверніться в сервісний центр. Наші майстри докладуть усі зусилля, щоб врятувати ваш апарат, хоча ви і маєте бути готові до того, що деякі поломки вже не піддаються ремонту. Окрім не «найсильнішої» материнської плати, ноутбуки Samsung зазнають деякі проблеми з перегріванням.

 

Причина виникнення перегрівання — послаблення роботи вентиляторів, яке викликається занадто великим скупченням пилу. Рада у такому разі — регулярно віддавати ноутбук на профілактичне чищення ноутбука від пилу, а також при роботі не перешкоджати нормальній вентиляції (не закривати вентиляційні отвори на корпусі).

Ремонт ноутбуків Samsung в «ПРОФІ-СЕРВІС».

Наша компанія вже довгий час працює на ринку комп’ютерних послуг. За довгий час ми встигли зарекомендувати себе як процвітаюча організація з відмінними, висококваліфікованими співробітниками. Наші співробітники мають безцінний досвід, який найпозитивнішим чином позначається на якості ремонту.

 

Перед самим ремонтом необхідно зробити діагностику, підсумки якої прояснять ситуацію з поломкою. Окрім ремонту ноутбуків samsung у нас успішно виконується ремонт інших моделей ноутбуків. Залежно від поломки залежатиме ціна ремонту, а ціни у нас максимально низькі, не на шкоду якості і швидкості роботи.

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ  Samsung

Діагностика –безкоштовно, при подальшому ремонті

Установка програм (за 1ед.) = 50-250

Видалення вірусів=250

Заміна матриці (екрану) (без вартості матриці) — 400

Заміна клавіатури (без вартості клавіатури) – від 250

Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) — 250

Чищення від пилу із заміною термопасти – 250-500

Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) — 1200

Заміна штекера (роз’єму) живлення- 250-750

Ремонт корпусу (петель) -500-1200

Ремонт після залиття- 750-2000

Заміна материнської плати (без вартості плати) — 500

Заміна шлейфу матриці (включаючи вартість шлейфу) — 800

Заміна (перепаювання) відеочіпа (без вартості відеочіпа) — 800

Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) — 900

Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) -1000

Прошивка мікросхеми БИОС на програматорі — 600