Sony Vaio

Про ремонт ноутбуків Sony Vaio.

Sony Vaio — це ноутбуки широко відомої у всьому світі компанії Sony.

 

Ноутбуки Sony Vaio одні з самих технологічно наворочених. Усі передові досягнення в області комп’ютерної техніки компанія Sony відразу ж впроваджує у свою продукцію.

 

Конфіденційність інформації у ноутбуків Sony vaio вище за всякі похвали. Ноутбук Sony Vaio підкреслює високий соціальний статус його власника.

 

Не найбільша поширеність цих ноутбуків викликає ряд утруднень при ремонті, адже навіть в Києві, іноді буває дійсно важко знайти необхідні комплектуючі для ремонту ноутбука Соні.

 

Буває виникають такі поломки, деталі для усунення яких доводиться замовляти в одиничному екземплярі і тільки у офіційних дилерів, що значно знижує час ремонту, який зводиться до очікування деталей від дилерів. Хоча варто визнати, що незважаючи на свою «навороченность» і високотехнологічність, ремонт ноутбукам Sony Vaio потрібно украй рідко, а головною причиною стає неакуратне звернення.

Що може викликати поломку і подальший ремонт ноутбука Sony Vaio?

Ноутбуки Sony Vaio зараз цінуються своєю надійністю і довговічністю. Буде дивним не відмітити високу якість комплектуючих і відмінний рівень складання. Усе це дозволяє вашому портативному помічникові працювати довго, і не виходити з ладу, якщо, звичайно, ви дотримуєтеся усіх правил експлуатації.

 

Взагалі не можна відмітити якусь типову поломку, яка буде характеру для  ремонту ноутбуків Sony Vaio, — вийти з ладу може як тачпад, так і дисплей, хоча найчастіше ці ноутбуки вимагають заміни північного моста або чіпа «південного» моста.

Справедливості ради відмітимо, що вихід з ладу «північного» і «південного» мостів взагалі часта поломка у багатьох ноутбуків.

Ноутбуки Sony Vaio дуже дорогі і їх поломка викличе великий розпач користувачів. Але не варто засмучуватися завчасно! У нашій компанії вже багато років успішно виконується ремонт ноутбуків sony vaio, незважаючи на усю складність і крихкість цієї моделі ноутбуків.

 

Якого б ноутбука ви не мали, його ремонт — абсолютно не проблема для нас. Яка б поломка не виникла — згоріла відеокарта, вийшла з ладу материнська плата, не працює клавіатура, погіршало зображення на моніторі — усі проблеми вирішуються нашими майстрами в найкоротші терміни. Більше того, ми готові надати вам не просто оперативну, але і недорогу комп’ютерну допомогу.

Відмітною особливістю нашої компанії разом з іншими є те, що ми готові здійснити ремонт прямо у вас удома, тобто вам не доведеться возити ноутбук до нас. Ми не просто встановимо необхідні для відновлення працездатності ноутбука деталі, але і придбати ці деталі можна також у нас. Комплектуючі для усіх ноутбуків завжди в наявності.

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ  Sony

Діагностика –безкоштовно, при подальшому ремонті

Установка програм (за 1ед.) = 50-250

Видалення вірусів=250

Заміна матриці (екрану) (без вартості матриці) — 400

Заміна клавіатури (без вартості клавіатури) – від 250

Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) — 250

Чищення від пилу із заміною термопасти – 250-500

Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) — 1200

Заміна штекера (роз’єму) живлення- 250-750

Ремонт корпусу (петель) -500-1200

Ремонт після залиття- 750-2000

Заміна материнської плати (без вартості плати) — 500

Заміна шлейфу матриці (включаючи вартість шлейфу) — 800

Заміна (перепаювання) відеочіпа (без вартості відеочіпа) — 800

Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) — 900

Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) -1000

Прошивка мікросхеми БИОС на програматорі — 600