Toshiba

Компанія Toshiba — це найбільший і старий виробник ноутбуків. Відмітною особливістю ноутбуків Toshiba є дуже висока якість деталей і надійність.

 

Про ремонт ноутбуків Toshiba

На сьогоднішньому ринку ноутбуки Toshiba займають дуже і дуже високі позиції, поступаючись тільки дійсно визнаним лідерам — Асерам і Асусам. Чим же це пояснюється? Насправді це легко  — Toshiba мають високу якість деталей і хороше складання, що істотно знижує ризик несподіваних поломок.

 

Звичайно, деякі ноутбуки можуть мати нез’ясовно низьку якість складання або погану якість окремих деталей, втім, усі подібні проблеми з легкістю вирішуються по гарантійному обслуговуванню впродовж одного року з моменту купівлі.

Втім, такі екземпляри попадаються нечасто, тому незважаючи на велику популярність на ремонт, ноутбуки Toshiba приносять рідко. І зазвичай необхідність ремонт ноутбука toshiba виникає через необережність або недбалість користувача. Навіть якщо ви впустили або пролили в нього воду, Toshiba досить ремонтопригодні і ви можете сміливо везти вашого улюбленця в наш сервіс-центр.

 

Прямо при вас він буде детально продіагностований і буде оголошена вартість його ремонту. Ми ремонтуємо ноутбуки Toshiba так, що не залишається ні єдиної ознаки його колишньої поломки .

Що і як ламається в ноутбуках Toshiba?

Якісь особливі поломки у Toshiba не помічено, а більшість яких-небудь поломок викликана в першу чергу недбалим відношенням до ноутбука користувачем. Особливо украй не рекомендується при експлуатації: Використання електромережі, де часті перепади напруги, а спеціального пристрою, контролюючого перепади немає. Використання в роботі несправних або таких, що відслужили свій термін батарей живлення

Забруднення ноутбука, що веде до послаблення роботи системи охолодження, що часто викликає вихід з ладу багатьох деталей, у тому числі відеокарти. Тому чищення ноутбука від пилу повинне проводитися регулярно. Нанесення апарату механічних ушкоджень, у тому числі попадання рідини під корпус. Відмова від проходження профілактичної діагностики, яка нерідко здатна запобігти серйозним поломкам і усунути невеликі несправності. Усі вищеперелічені пункти часто стають причиною візиту в сервісний центр.

 

Які особливості у ноутбуків Toshiba?

Усі моделі Toshiba не відрізняються якимсь особливим складанням або компонуванням, що, на щастя, не викликає додаткових проблем при ремонті. Хоча, звичайно, ремонт ноутбуків Toshiba досить складений сам по собі, нехай додатково нічим і не ускладнюється. Деякі користувачі ноутбуків вважають, що впораються з простим ремонтом самостійно, проте ми можемо вас запевнити, що нічого хорошого з цього не вийде.

Більше того, ви ризикуєте під час самостійного «ремонту» нанести ноутбуку додаткові ушкодження, що неминуче спричинить додаткові витрати і збільшення часу подальшого ремонту.

 

Ми ремонтуємо ноутбуки  вже довгий час, і накопили досить досвіду, щоб привести в працездатний стан будь-який ноутбук. Наші майстри мають високу кваліфікацію. Нашим девізом є не просто швидкий ремонт, але і по-справжньому якісне обслуговування клієнтів. У нас також успішно виконується ремонт інших моделей ноутбуків за дуже короткий час.

 

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ  Toshiba

Діагностика –безкоштовно, при подальшому ремонті

Установка програм (за 1ед.) = 50-250

Видалення вірусів=250

Заміна матриці (екрану) (без вартості матриці) — 400

Заміна клавіатури (без вартості клавіатури) – від 250

Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) — 250

Чищення від пилу із заміною термопасти – 250-500

Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) — 1200

Заміна штекера (роз’єму) живлення- 250-750

Ремонт корпусу (петель) -500-1200

Ремонт після залиття- 750-2000

Заміна материнської плати (без вартості плати) — 500

Заміна шлейфу матриці (включаючи вартість шлейфу) — 800

Заміна (перепаювання) відеочіпа (без вартості відеочіпа) — 800

Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) — 900

Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) -1000

Прошивка мікросхеми БИОС на програматорі — 600