Про нас

ГОЛОВНИЙ ЛОЗУНГ КОМПАНІЇ «ПРОФІ-СЕРВІС» ЦЕ ЧЕСНИЙ РЕМОНТ

МИ ОБІЦЯЄМО, ЩО МИ ЦЬОГО ДОТРИМУЄМОСЯ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ.

 

ЧОМУ ТЕХНІКУ СЛІД РЕМОНТУВАТИ У НАС?

·        РІЗНІ СПОСОБИ ОПЛАТИ

·        ГОТІВКОВИЙ ТА БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

·        ХОРОШИЙ СЕРВІС

·        МИ ЦІНУЄМО СПОКІЙ СВОЇХ ДРУЗІВ! ЇМ ДОСТУПНІ ТАКІ ПЕРЕВАГИ, ЯК БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА, ДЕТАЛЬНІША КОНСУЛЬТАЦІЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ, ПОВНИЙ СУПРОВІД РЕМОНТУ ПРИСТРОЇВ.

·        ВИСОКА КОМПЕТЕНТНІСТЬ МАЙСТРІВ

·        НАМ НЕ СОРОМНО ПРОПОНУВАТИ ВАМ СВОЇ ПОСЛУГИ! НАШІ ІНЖЕНЕРИ ПОСТІЙНО ПІДВИЩУЮТЬ СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ, БЕРУЧИ УЧАСТЬ В ІТ-КОНФЕРЕНЦІЯХ І СЕМІНАРАХ. НАШ СЕРВІС УСТАТКОВАНИЙ СУЧАСНИМ ТЕХНІЧНИМ ОБЛАДНАННЯМ. МИ НІКОЛИ НЕ СКАЖЕМО КЛІЄНТУ: «Я ЗАХВОРІВ, ВТОМИВСЯ, НЕ ЗМОЖУ ВИКОНАТИ РЕМОНТ». МИ НЕ ПЕРЕРИВАЄМОСЯ НА ОБІД І ПРАЦЮЄМО 6 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ!

·        ТРИВАЛИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН

·        ПІДТВЕРДЖУЮЧИ ВИЩЕСКАЗАНЕ НА ПРАКТИЦІ, МИ ДАЄМО БІЛЬШУ ГАРАНТІЮ НА РЕМОНТ ВІД 3-ОХ МІСЯЦІВ! ВАША ТЕХНІКА ГАРАНТОВАНО НЕ ВИЙДЕ З ЛАДУ, А ЯКЩО ЦЕ І СТАНЕТЬСЯ, ТО МИ ПОЛАГОДИМО ЇЇ БЕЗКОШТОВНО!

·        СТРАХУВАННЯ ТЕХНІКИ

·        ВСЯ ПРИЙНЯТА В РЕМОНТ КЛІЄНТСЬКА ТЕХНІКА СТРАХУЄТЬСЯ ВІД ТАКИХ СТРАХОВИХ ВИПАДКІВ: «КРАДІЖКА ЗІ ЗЛОМОМ», «ГРАБІЖ АБО РОЗБІЙ», «ПРОТИПРАВНІ ДІЇ ТРЕТІХ ОСІБ». ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ВИКЛАДЕНА В АКТІ ПРИЙОМУ ОБЛАДНАННЯ.

 

Відгуки про нас

Большое спасибо! Почти попрощался со своим старичком ACER, но Ваши самые лучшие мастера реанимировали и дали вторую жизнь нашему ноутбуку. Буду с чистой совестью рекомендовать Вас родним и знакомым.
Руслан Шинкович
Строитель
Отнес в ремонт в праздничные дни, мастер сразу протестировал и пояснил что проблема в видеочипе. Качеством ремонта и сервисом остались очень довольны. Огромное спасибо за работу! Так держать!
Сергей Харламов
Учитель
Звернулися в ПРОФІ-СЕРВІС по рекомендації наших знайомих. Пропало зображення в телевізорі, як вияснилося згоріла LED підсвітка екрану. Ремонт виконано оперативно та якісно, за помірну ціну з гарантією на півроку.
Лена Белінська
Перукар