м. Хмельницький, Ярослав Мудрого 1

0984176065

info@profi.km.ua

Заміна роз’єму живлення ноутбука

Заміна роз’єму живлення ноутбука.

Ремонт в сервісному центрі.

Роз’єм живлення ламається у усіх моделей ноутбуків. Навіть найсучасніші ноутбуки анітрохи не рідше вирушають в сервіс із зламаним штекером живлення. Причини — чисто механічні: падіння ноутбука або різке натиснення на роз’єм кабелем живлення.

 

Часто виникає ситуація, при якій кабель живлення контачить і заряджає акумулятор тільки в «деякому положенні». Більшість продовжує так і далі користуватися ноутбуком, попри те, що це украй незручно і створює загрозу короткого замикання і згорання материнської плати ноутбука. Оптимальне вирішенням проблеми — це звернення в сервісний центр. У нас дуже привабливі умови на цю послугу.

Вартість заміни роз’єму живлення ноутбука 250-750грн.

Тривалість ремонту — 1 година, за наявності роз’єму.

 

Замінимо роз’єм живлення ноутбука самостійно.

І так у вас пошкоджений роз’єм (штекер) живлення ноутбука. Перед тим, як вирушати зі своїм ноутбуком в сервісний центр, ви можете спробувати виправити ситуацію самостійно. Відразу ж відмітимо декілька важливих моментів. Братися міняти роз’єм живлення ноутбука самостійно може тільки той, може повністю розібрати (збирати) ноутбук і має досвід пайки інтегральних мікросхем.

Якщо ж ви не знаєте, як виглядає пристрій зсередини, то краще довірити роботу професіоналам. Крім того, перед початком ремонту ноутбука ви повинні знеструмити пристрій і вийняти акумулятор. Нарешті, перед тим, як почати заміну роз’єму живлення ноутбука, необхідно з’ясувати причину несправності.

 

Насамперед ми перевіряємо, чи йде заряд батареї під час роботи пристрою. Якщо відповідний індикатор на панелі ноутбука не спалахує, то нам необхідно перевірити блок живлення. Спочатку ми заміряємо вихідну напругу на адаптері, після чого рухаємося до роз’єму живлення ноутбука, виконуючи аналогічні дії. Зверніть увагу на те, що дістатися до роз’єму живлення буде не так просто. Нам не лише доведеться розкрити пристрій, але і вийняти материнську плату. Тільки тепер ви побачите перед собою роз’їм живлення, який також треба «продзвонити».

Якщо ви відмітили, що цей елемент несправний, то його необхідно замінити. Будьте дуже акуратні під час зняття материнської плати. Якщо ви випадково витягнете втулку з позитивного контакту, то повернути її на колишнє місце вже не вийде. Ця втулка є важливим сполучним елементом, без якого ноутбук не працюватиме, як раніше. Звичайно, можна спробувати обійтися без втулки, але таке з’єднання буде ненадійним, тому незабаром ремонт комп’ютерів, на жаль, доведеться проводити повторно.

 

Зараз ми розглянемо випадок кріплення втулки, який забезпечить вам міцне з’єднання елементів. Ще раз нагадаємо, що проводити які — або маніпуляції над материнською платою, адже це може привести до непоправних наслідків. І так, наша комп’ютерна допомога розпочнеться з того, що ми видалимо мідну втулку, що знаходиться на роз’ємі живлення ноутбука. Нам необхідно узяти в руки невеликий конденсатор, але підійде і резистор. Тепер відрізуємо один з провідників і надаємо цьому провідникові необхідну форму, тобто таку, яка повторюватиме контури втулки.

 

Нарешті, ми акуратно розміщуємо наш провідник на позитивному контакті роз’єму живлення ноутбука і припаюємо його. Цей елемент доки можна відкласти убік і плавно переміститися до материнської плати. Ми повинні модернізувати пошкоджений плюсовий контакт роз’єму живлення, розташований на пристрої. Для цього за допомогою невеликої викрутки ми знімаємо зелену фарбу в області введення друкованої плати.

Далі у разі потреби розширюємо отриманий отвір за допомоги шила і наносимо припій на незахищену поверхню. Акуратно встановлюємо наш роз’єм живлення ноутбука на материнську плату, причому обов’язково перевіряємо, щоб між площиною материнської плати і роз’ємом не утворилося проміжку. Ми припаюватимемо усі контакти, крім того, який ми плануємо модернізувати. Ви вже помітили, що роз’єм надійно сидить на своєму місці.

 

Необхідно звернути контакт на підготовленому майданчику, з яким ми заздалегідь зняли лак. На останньому етапі нам необхідно припаяти контакт і видалити флюс. Зверніть увагу на те, що залишки флюсу зручно видаляти за допомогою розчинника. Перед складанням пристрою необхідно протестувати усі з’єднання і переконатися в тому, що тепер роз’їм живлення ноутбука працює правильно.

Тільки після цього можна збирати пристрій і включати його в мережу. Виходить, що ремонт роз’єму живлення ноутбука закінчений, і тепер ви зможете знову працювати за своїм ноутбуком. Удачі вам в роботі і будьте дуже акуратні! Якщо все робити згідно інструкції, то у вас не повинно виникнути проблем під час ремонту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *