м. Хмельницький, Ярослав Мудрого 1

0984176065

info@profi.km.ua

Заставимо працювати від акумулятора ноутбук довше!

Змусимо ноутбук працювати довше.

Дуже важлива кількість часу, який ноутбук може протриматися без підключення до електромережі. Це важливий чинник, оскільки ноутбуки, які довго можуть використати свою батарею економніше і краще цінуються вище. Все залежить від батареї, від «заліза» усередині (деякі запчастини споживають більше енергії). Тому дуже важливо знати, як змусити ваш ноутбук працювати на порядок більше без заряджання.

 

Велика кількість акумуляторів, які вбудовані в ноутбуки — літієві (Lithium, Li — ion), термін їх роботи вимірюють в циклах. Цикл — це повна розрядка або повна зарядка однієї батареї. Наприклад, якщо ваш ноутбук повністю розрядився він пройшов один цикл. Ви узяли і повністю зарядили його — це ще один цикл.

 

1. У ноутбуку максимальна кількість енергії споживає монітор. Високий рівень яскравості вашого монітора приведе до швидкої розрядки акумулятора, тому завжди намагайтеся знижувати рівень яскравості до самого мінімуму.

 

2.Якщо ваш ноутбук не живиться від електромережі, то відключайте усе USB пристрою, карту пам’яті, PC- карти, оскільки коли вони включені вони споживають енергію постійно.

 

3. Під час роботи без електромережі намагайтеся обов’язково відключити ті процеси і сервіси, які вами не використовуються, оскільки навіть ті процеси, які вами не використовуються, споживають ресурси вашого комп’ютера. Намагайтеся використати тільки одно застосування за один раз і не залишати працювати у фоновому режимі інші застосування. Зверніть увагу також, що різні застосування використовують ресурси вашого комп’ютера по-різному. Одні застосування споживають більше енергії, ніж інші .

 

4. Стежте за температурою ноутбука. Адже чим більше нагріватиметься процесор, тим більше енергії він споживатиме. Тому намагайтеся тримати ноутбук в прохолодному стані і стежте за тим, щоб не затуляти вихід повітря від вентиляторів.

 

5. Приберіть усі візуальні ефекти. Це не лише сприяє зменшенню споживання заряду батареї, але і підняттю швидкодії усієї системи.

 

Часті включення і виключення комп’ютера трохи псують жорсткий диск. Якщо ви будите кілька разів включати і вимикати комп’ютер за малий проміжок часу (10-20 хвилин), то це може привести до сильної розрядки батареї. Тому якщо ви йдете на проміжок часу 5-10 хвилин, то вводите ноутбук в режим StandBy. Якщо ви відходите на час 10-30 хвилин, то ставте ноутбук в режим Hibernate. А якщо ви плануєте не використати ноутбук більше тривалий час, то вимикайте його.

 

Дані поради допоможуть продовжити роботу Вашого ноутбука на якийсь час приблизно від 30 хвилин до години. Удачі і стежите за вашими акумуляторами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *